Losowy

Seminaria dla maturzystów – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

Nasza jednostka organizuje seminaria i certyfikacje egzaminacyjne dla maturzystów relokujących się do Ameryki lub Anglii. Pozwalaja one na płynną rekrutację do anglojęzycznej szkoły wyższej. Jak dotychczas prowadziliśmy m.in. te seminaria: Opis programów nr E47/UK:Dawniej znane jako Seminaria żywności i żywien

Czytaj więcej...

Firmy dla wolontariuszy

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Wspólnie z Fundacją Training Projects namawiamy do zgłaszania się w projekcie „Biznes charytatywnie”. W ramach realizowanego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę wygrać w konkursie nieodpłatne szkolenia – jako nagrodę w zamian za świadczoną przez ich firmę dobroczynność. Na dziś treningi rozlosowano wśród ośmiu pracodawców – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca wylosowywana będzie kolejna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Laureat będzie miał możliwość wybierac lokalizację kursu, optymalną dla swoich ludzi datę, a przede wszystkim - problematykę treningu. Wachlarz możliwości jest szeroki: od komunikacji i współpracy, przez kreatywność i innowacyjność albo szkolenia dla sprzedawców, po finanse menedżerskie.

Do tej pory z naszego wsparcia skorzystali: Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, Centrum Edukacji ATUT Wschód s.c. Jarosław Jastrzębski, Krystyna Tischner, Ireneusz Tracz, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie, Centrum Nauczania Języka Angielskiego II s.j..

Wspierane kampanie: "Zatrudnienie Fair Play". Promocja kultury przedsiębiorczości i etyki rynku pracy, Księgowość dla 50+, Asysta w starości odpowiedzią na wyzwania czasów, Poligloci po 50-ce, Akademia Seniora w Bratianie

Spotkania edukacyjne dla beneficjentów w tym projekcie społecznym realizujemy w hotelach, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Zielony Bór w Zagórzu i Okragły Dąb w Krapkowicach.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest firma coachingowa Szkoła Socjologii Pracy z Poznania. Jest to ekspert w zakresie symulacji edukacyjnych, wyjazdów integracyjnych i niektórych szkoleń menedżerskich. Wspólnie oferujemy naszym klientom wymienione tutaj rozwiązania:

- gry edukacyjne z dziedziny zarządzania projektami, myślenia strategicznego, finansów dla niefinansistów, zarządzania czasem, kierowania procesami produkcyjnymi a także podejmowania decyzji

- Zespolowe wydarzenia integracyjny o jednoznacznie coachingowym odcieniu – programy uczące kompetencje z dziedziny pracy w zespole, komunikacji interpersonalnej, organizowania pracy zespołu czy kształtowania relacji międzyludzkich.

- Treningi menedżerskie z poniższego zakresu: komunikacja międzykulturowa, myślenie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, kierowanie ludźmi, delegowanie, radzenie sobie ze stresem, oraz tematyka dotycząca sprzedaży i pracy przedstawicieli

Jako współpracownik tej jednostki możemy zaproponować upust na powyższe usługi – 45procent po powołaniu się na nas. Ponadto z przyjemnością przygotujemy na życzenie mentoring wspierający transfer wiedzy na praktykę biznesową .


Tagi: