Losowy

Moja osobista misja

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym są obszarami, w przypadku których większość kadry kierowniczej popełnia mnóstwo błędów. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do ludzi pracujących w firmie czy też pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to tylko część prze

Czytaj więcej...

Moja osobista misja

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym są obszarami, w przypadku których większość kadry kierowniczej popełnia mnóstwo błędów. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do ludzi pracujących w firmie czy też pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to tylko część przewinień, które często się spotyka w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeżeli relacje w firmie wśród załogi i pracowników należałoby poprawić, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. Przy takich zleceniach przede wszystkim się koncentruję na kompleksowym podejściu, próbując się zająć wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na daną firmę, zapoznać się z jej planami, i dostosować do tego działania optymalizacyjne.


Z całą pewnością niezwykle przydaje mi się w pracy wiedza, którą przez lata zdobywałam. Udało mi się skończyć psychologiczne studia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalności psychologia pracy i organizacja. Przez kolejne lata nadal dążyłam do poszerzenia wiedzy, zapisując się na dodatkowe kursy z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego czy mediacji i negocjacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mogę się w pełni realizować podczas realizacji swoich obowiązków zawodowych. Bardzo chętnie współpracuję z prywatnymi firmami i korporacjami, oraz z urzędami różnego szczebla i organizacjami pozarządowymi. Pracuję z podmiotami, które obsługuję we wszystkich obszarach wiążących się z HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Całościowo mogę się zająć wdrażaniem w pełnym wymiarze mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania zasobami ludzkimi, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Chętnie dzielę się swoimi umiejętnościami, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz wielu publikacji w prasie branżowej.


Każde moje zlecenie to na początku pełna poufność, tematy związane z dyskrecją są dla mnie bardzo ważne. Na przykład się zajmuję audytami kompetencyjnymi i personalnymi, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz poprawiam całość procesów kadrowych. Realizuję również warsztaty dla kadry kierowniczej, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.Tagi: